Difference between revisions of "Gear sets gallery"
ADVERTISEMENT
From Diablo Wiki
m |
|||
| Line 207: | Line 207: | ||
! Tier 16 | ! Tier 16 | ||
|- | |- | ||
| − | | [[File: | + | | [[File:Wizf tier12.jpg|120px]] [[File:Wizm tier12.jpg|120px]] |
| − | | [[File: | + | | [[File:Wizf tier13.jpg|120px]] [[File:Wizm tier13.jpg|120px]] |
| − | | [[File: | + | | [[File:Wizf tier14.jpg|120px]] [[File:Wizm tier14.jpg|120px]] |
| − | | [[File: | + | | [[File:Wizf tier15.jpg|120px]] [[File:Wizm tier15.jpg|120px]] |
| − | | [[File: | + | | [[File:Wizf tier16.jpg|120px]] [[File:Wizm tier16.jpg|120px]] |
|} | |} | ||
Revision as of 02:22, 28 March 2012
Barbarian
| Tier 2 | Tier 3 | Tier 4 | Tier 5 | Tier 6 |
|---|---|---|---|---|
| |
|
|
|
|
| Tier 7 | Tier 8 | Tier 9 | Tier 10 | Tier 11 |
| |
|
|
|
|
| Tier 12 | Tier 13 | Tier 14 | Tier 15 | Tier 16 |
| |
|
|
|
|
Demon Hunter
| Tier 2 | Tier 3 | Tier 4 | Tier 5 | Tier 6 |
|---|---|---|---|---|
| |
|
|
|
|
| Tier 7 | Tier 8 | Tier 9 | Tier 10 | Tier 11 |
| |
|
|
|
|
| Tier 12 | Tier 13 | Tier 14 | Tier 15 | Tier 16 |
| |
|
|
|
|
Monk
| Tier 2 | Tier 3 | Tier 4 | Tier 5 | Tier 6 |
|---|---|---|---|---|
| |
|
|
|
|
| Tier 7 | Tier 8 | Tier 9 | Tier 10 | Tier 11 |
| |
|
|
|
|
| Tier 12 | Tier 13 | Tier 14 | Tier 15 | Tier 16 |
| |
|
|
|
120px |
Witch Doctor
| Tier 2 | Tier 3 | Tier 4 | Tier 5 | Tier 6 |
|---|---|---|---|---|
| |
|
|
|
|
| Tier 7 | Tier 8 | Tier 9 | Tier 10 | Tier 11 |
| |
|
|
|
|
| Tier 12 | Tier 13 | Tier 14 | Tier 15 | Tier 16 |
| |
|
|
|
|
Wizard
| Tier 2 | Tier 3 | Tier 4 | Tier 5 | Tier 6 |
|---|---|---|---|---|
| |
|
|
|
|
| Tier 7 | Tier 8 | Tier 9 | Tier 10 | Tier 11 |
| |
|
|
|
|
| Tier 12 | Tier 13 | Tier 14 | Tier 15 | Tier 16 |
| |
|
|
|
|